داستان طلا بانو

درباره فروشگاه آنلاین ما

زرگرخانه ما از سال ۱۳۶۵ با نام ایران ملیله به یاری خداوند متعال با سابقه خانوادگی بیش از دویست ساله در این عرصه تاسیس شد. سابقه ای که به دوران تاسیس بازار درعصر صفوی برمیگردد و سالهاست در همان غرفه  راسته بازار زرگر ها میدان نقش جهان نسل به نسل و سینه به سینه به لطف خداوند متعال برای کسب حلال در شجره نامه ما نقش بسته است. سابقه ای که میتوان از نقش نگاران شجره ما از اولین زرگرهای اصفهان مانند حاج سید رحیم حجازی و حاج سید ابوالقاسم حجازی و حاج سید رضا حجازی یکی از استادان قدیم ساخت مصنوعات و کار هنری دندان طلا گذاری میتوان نام برد.

هرچند تولید سال‌ها فراز نشیب داشته ولی تا سال۱۳۸۰ دفتر فروش و پخش محصولات تولیدی این کارخانه در سراسر کشور توسط سیستم های توزیعی پخش میشده و بانوان عزیز سرزمین ما با خاطرات طلای سبک ملیله کاری و مدل های پرسی آشنا هستند از سال ۱۳۸۲ با گسترش فضای کسبی این مجموعه دفتر پخش و توزیع در زمینه ویترین و بنکداری  با نام الزهراء ۲۴۴ راه اندازی کرد و از پتانسیل هزاران کارگاه و کارخانه طلا سازی برای ارائه مدل های متنوع و زیبا برای بانوان ایران زمین استفاده کرد.

حالا نسل پنجم خانواده این زرگرخانه به یاری خداوند متعال خدمات به روز و صادقانه در سطح فروش اینترنتی را به مجموعه مشتریان وفادار قدیمی و جدید با سلایق گوناگون در سطوح مختلف سرمایه گذاری و خرید و فروش جدیدترین مدل ها ی طلا و جواهر هزاران کارخانه  برند و به روز ایرانی و خارجی با ارائه ویترینی مجازی با رویکرد مشاوره تخصصی مدینگ با برندی به نام طلا بانو۲۴۴ (الزهراء٢۴۴) ارائه می کند

تا قدرت جادویی این فلز برای بانوان ایران زمین مان زیبنده و شایسته تر شود ما برای زیبنده تر دیده شدن بانوان نسل به نسل صادقانه در کنار زیبا و شایسته جلوه گر شدن به روز بانوان ایران زمین هستیم إنشاءالله

حاج سید حسین حجازی

طلابـانو، نگین زیبنده بـانوی ایـرانی

شجره نامه فامیل ما از پیر و جوان، کودک و نوزاد ، زرگر هستند و مثالی را بزرگترهای این درخت برای ما زده اند که نسل ما آن را آویزه گوش نمی کنند بلکه گوش را آویزان این مثال میکنند.

یک دقیقه وقت داری ؟؟

خدمات ما

ruler-transparent

طراحی طلا و جواهر

طراحان جواهرات ، با استفاده از مواد مختلف از جمله طلا، نقره و سنگ های قیمتی، جواهرات را طراحی می کنند و می سازند.

ruler-transparent

سفارشی سازی طلا

تبدیل ایده های شما به نقش طلا

ruler-transparent

خرید و فروش طلا

در خرید طلا سه اصل مهم وجود دارد که توجه به هرکدام از آن‌ها اهمیت بسیاری دارد

ruler-transparent

بنکداری

فروشنده ای بنکدار کسی ست که کارهای تولیدی کارخانجات طلاسازی را در وزنهای بالا خریداری نموده و به صورت عمده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مزایای طلابانو نسبت به سایر رقبا

1 – امروزه دانشمندان یافته اند که قدمت کشف فلز طلا توسط انسان‌ها، به حدود 4 هزار قبل از میلاد مسیح باز می گردد.این تاریخ از عصر حجر نیز فراتر رفته است.