سوالات متداول

سفارشات سایت طلا بانو شامل هیچگونه هزینه حمل نمیباشد و تمامی ارسال ها به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال خواهند شد.

تمامی سفارش ها از گالری استان اصفهان بلافاصله بعد از ثبت سفارش شما داخل سایت آماده خواهد شد و به آدرس صورت حساب شما ارسال خواهد شد. سفارش ها توسط پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

بله. اگر به هردلیلی بعد از سفارش اقدام به مرجوع کردن سفارش خود کردید، با پشتیبانی سایت تماس گرفته تا راهنمایی های لازم جهت بازپسگیری کالا به شما داده شود. یا به واتس آپ شماره زیر پیام ارسال کنید : 09212019001

بله. تمامی سفارشات دارای فاکتور رسمی از طرف گالری طلا بانو ( الزهرا 244 ) روی محصول قرار خواهد گرفت که شامل ریز هزینه های سفارش می‌باشد.

سوالات قبل از خرید

طلا بانو شعبه اینترنتی از 3 گالری طلا فروشی در بازار زرگرهای استان اصفهان می‌باشد. ریاست این مجموعه به عهده جناب سید هاشم حجازی عضو اتاق اصناف ایران کمیسیون تخصصی طلا و جواهر می‌باشد.

مجوز ایشان به شماره کارت : 0312148 با تاریخ انقضا 1400/07/22 می‌باشد.

سایت طلا بانو دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز میباشد. بدین معنی که آدرس و شماره تلفن این مجموعه در واقعیت مجود دارد.

طلا بانو با متصل بودن به 3 گالری طلا فروشی شامل بهترین و جدید ترین ست های طلا و جواهر در کشور می‌باشد.

گالری های طلا بانو جزو اولین تولید کننده و وارد کننده مدل و طرح طلا در کشور میباشند.

تضمین اصل بودن کالا، تضمین بازپسگیری کالا، پشتیبانی 24 ساعته و در 7 روز هفته توسط طلا بانو برای مشتریان ما فراهم است.

با انتخاب محصول مورد نظر خود آن را به سبد خرید خود اضافه کنید، بعد از آن میتوانید صورت حساب کلی و جزعی خود را در صفحه مشاهده کنید، در مرحله بعد از شما مشخصات گیرنده دریافت میشود. بعد از آن باید شماره تماس خود را در سایت تایید کنید، برای این کار با وارد کردن شماره در کادر مشخص شده یک شماره 4 رقمی برای شما ارسال میشود. بعد از آن میتوانید وارد درگاه پرداخت شده و مبلغ را تسویه کنید.

بلافاصله بعد از تکمیل سفارش توسط شما، از طرف ما پیامک دریافت خواهید کرد که شامل کدسفارش شما میباشد. هر زمان به بعد که اقدام به پیگیری کردید، کافیست با ما تماس بگیرید و شماره سفارش خود را اعلام کنید تا از آخرین روند سفارش خود باخبر شوید.

سوالات متداول