طلای ۱۸ عیار (گرم): 3,397,202 تومان - ۱۸:۲۰ ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
خرید آنلاین طلا از طلا بانو

درباره طلا بانو بیشتر بدانید...

طلا بانو چگونه آفریده شد؟

طلا فلزی کهن با خواص جادویی در جسم و روح تاریخ بشر است. فلزی که آن را به نجابت می شناسند و خانواده های کهن ایران زمین با آن قصه ها و خاطرات زیادی  دارند که خاطرات شیرین آن برای کسانی که برای کسب حلال و با صداقت و وفاداری و اصالت با آن رفتار کردند به جا مانده است.

زرگرخانه ما از سال ۱۳۶۵ با نام ایران ملیله به یاری خداوند متعال با سابقه خانوادگی بیش از سیصد ساله در این عرصه تأسیس شد. سابقه‌ای که به دوران تأسیس بازار در عصر صفوی برمیگردد و سالهاست در همان غرفه راسته بازار زرگرها، میدان نقش جهان نسل به نسل و سینه به سینه به لطف خداوند متعال برای کسب حلال در شجره نامه ما نقش بسته است. سابقه‌ای که میتوان از نقش نگاران شجره ما از اولین زرگرهای اصفهان مانند حاج سید رحیم حجازی و حاج سید ابوالقاسم حجازی و حاج سید رضا حجازی یکی از استادان قدیم ساخت مصنوعات و کار هنری دندان طلا گذاری نام برد.

هرچند تولید سال‌ها فراز و نشیب داشته ولی تا سال ۱۳۸۰ دفتر فروش و پخش محصولات تولیدی این کارخانه در سراسر کشور توسط سیستم‌های توزیعی پخش میشده و بانوان عزیز سرزمین ما با خاطرات طلای سبک ملیله کاری و مدل های پرسی آشنا هستند. از سال ۱۳۸۲ با گسترش فضای کسبی این مجموعه دفتر پخش و توزیع در زمینه ویترین و بنکداری با نام الزهراء (س) ۲۴۴ راه اندازی کرد و از پتانسیل هزاران کارگاه و کارخانه طلا سازی برای ارائه مدل های متنوع و زیبا برای بانوان ایران زمین استفاده کرد.

حالا نسل پنجم خانواده این زرگرخانه به یاری خداوند متعال خدمات به روز و صادقانه در سطح فروش اینترنتی را به مجموعه مشتریان وفادار قدیمی و جدید با سلایق گوناگون در سطوح مختلف سرمایه گذاری و خرید و فروش جدیدترین مدل های طلا و جواهر هزاران کارخانه برند و به روز ایرانی و خارجی با ارائه ویترینی مجازی با رویکرد مشاوره تخصصی مدینگ با برندی به نام طلا بانو ۲۴۴ (الزهراء٢٤٤) ارائه می کند.

تا قدرت جادویی این فلز برای بانوان ایران زمینمان زیبنده و شایسته‌تر شود. ما برای زیبنده‌تر دیده شدن بانوان نسل به نسل صادقانه در کنار زیبا و شایسته جلوه‌گر شدن به روز بانوان ایران زمین هستیم إنشاءالله

با تشکر خدمتگزار امروز شما

 حاج سید حسین حجازی

مجوزها

تماس با شعب طلا بانو

شماره تماس: ۰۳۱۳۱۳۱۴۴۴۵

اصفهان. میدان نقش جهان. سرای زرگرها

شنبه تا پنجشنبه ۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر

 

ایمیل

info[at]talabanoo.com

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.